VMware vEXPERT 2016

By | 22/02/2016

Merhaba arkadaşlar,

VMware ürünleri hakkında paylaşımlarda bulunan, özelliklede VMware cominity üzerindeki kullanıcı sorunlarına yardımcı olan kişilere verilen vExpert ünvanına 2015 yılından sonra 2016 yılında da layık görüldüm.

Tekrar çok teşekkür ederim VMware.

http://blogs.vmware.com/vmtn/2016/02/vexpert-2016-award-announcement.html

vExpert_2016_1

vExpert-2015_1

vExpert_2016_RecepYUKSEL

2016 yılında çok değerli mesai arkadaşım Tayfun YABAN’ da ( http://www.yabik.com/ ) bu ödülü almaya hak kazanadı buda ayrıca çok mutlu etti beni. Bu vesile ile bu ödüle layık görülen diğer tüm arkadaşları ve özellikle Türk arkadaşlarımıda tebrik eder başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Bu ödülü almış tüm Türk arkadaşlarımızın ismi aşağıdaki gibidir, hepsini tebrik ederim.

Adem Yetim                      @ademyetim
Cahit YOLACAN              @cyolacan
Cemalettin YILDIZ         @YildizCYZ
Emrah KORKMAZ
Emre Bozlak                     @emrebozlak
Erkal Aslankara              @erkalaslankara
Ersin CAN                        @eerrsincan
Fatih Solen                      @fatih_solen
Hakan Akkurt                 @hakkurt46
Kursad Cokyaman         @kcokyaman
Mehmet AYDIN             @vmwaremantr
Metin Arslan                  @cse_metinarslan
Metin Arslan                  @cse_metinarslan
Nihat ALTINMAKAS
Ozan Orcunus
Özgür Mazlum              @ozgurmazlum
Recep YÜKSEL             @rcpyksl
Taner CORT                  @tanercort
Tayfun Deger                @tayfundeger
Tayfun Yaban               @Tayfunyaban
Tolga ASIK
Tolga Tohumcu           @TolgaTohumcu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *