VMware vEXPERT 2015

By | 30/08/2015

Merhaba arkadaşlar,

VMware’in ürünleri hakkında paylaşımlarda bulunan, özelliklede VMware cominity üzerindeki kullanıcı sorunlarına yardımcı olan kişilere verilen vExpert ünvanını almak için VMware’e başvuruda bulunmuştum.

Pazaretsi günü sabah aldığım bir e-mail ile 24 Ağustos 2015 tarihinde açıklanan başvuru sonuçlarına göre VMware vExpert ünvanını almış olduğumu öğrendim.

 

vExpert-2015_1

Bu çok değerli ünvana sahip olmak onur verici, aynı zamanda bu ünvan omuzlarımıza biraz daha fazla yük yüklüyor, bunun bilincinde olarak sizlerle paylaşımlarıma hiç durmadan devam edeceğimi bildirmek isterim.

Çok teşekkürler VMware.

https://blogs.vmware.com/vmtn/2015/08/vexpert-2015-second-half-announcement-2.html

vExpert-2015-Badge

Aynı nominasyonda benimle birlikte bu ödülü almaya hak kazanan diğer Türk arkadaşlarımıda tebrik eder başarılarının artarak devam etmesini dilerim. Hep birlikte daha çok Türk arkadaşımızın bu ödülü alması için elimizden geleni yapıp sesimizi tüm dünyaya daha fazla duyuralım inşallah.

VMware vExper 2015 2 nominasyonda vExpert 2015 ünvanı kazanan Türk VMware uzmanları.

Ersin CAN
Hakan AKKURT
Nihat ALTINMAKAS
Mehmet AYDIN
Ercan ERGEN

Bu ünvanı alırken çok fazla zaman ayırmadığım için çok büyük sabır gösteren canım eşime ve oğluma, desteklerini esirgemeyen Digitek Bilişim Sistemleri ve 4S teknik ekibindeki çok değerli iş arkadaşlarıma, test ortamım dahil çalışabilmemiz ve test yapabilmemiz için her türlü imkanı sağlayan sevgili patronum Ahmet Yeralp’e, yine hepsi birbirinden değerli Çözümpark platformundaki tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Allah Utandırmasın inşallah.

vExpert_RecepYUKSEL_2015

One thought on “VMware vEXPERT 2015

  1. Ramazan OLGUN

    Recep bey selamlar, mevcutta kullandığımız Fileserver üzerinde Indexing servisini kurma, çalıştırma ve ve bu servisin yaptıkları/faydaları hakkında sizlerden bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim, teşekkürler …

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.